O nás

Kelbelgroup s.r.o.

Sme stavebná spoločnosť poskytujúca komplexné stavebné služby. Vďaka rozsiahlemu tímu pracovníkov, autorizovaným inžinierom, vlastnému strojovému vybaveniu dokážeme vyhovieť požiadavkám každého klienta a realizovať stavbu za najvýhodnejšie ceny na trhu a v najkratšom možnom čase.

Pre našich zákazníkov ponúkame :

kompletný servis pri výstavbe ich rodinného domu od vypracovania projektu cez výber stavebných materiálov až po realizáciu stavby na kľúč rekonštrukcie v celom spektre pozemného staviteľstva.

Spoločnosť KELBELGROUP bola oslovená aj zahraničnými investormi, čím sme svoje pôsobenie rozšírili aj za hranice Slovenskej republiky – postavili sme rodinné & polyfunkčné domy v Nemecku, Luxembursku. Svoju stavebnú činnosť momentálne aktívne rozvíjame na území celého Nemecka. Vďaka dobrým referenciám a spolupráci s nemeckými investormi realizujeme jednoduché dvoj- až trojposchodové bytovky, rodinné domy a polyfunkčné objekty v rôznych častiach tejto krajiny.

Ako stavebná spoločnosť sa neustále vzdelávame, aby sme nášho klienta vždy vedeli správne informovať o novinkách medzi stavebnými materiálmi, certifikáciami a normami materiálov, energetickými výhodami a pod. Navštevujeme školenia, stavebné výstavy, či už na Slovensku alebo v zahraničí.

Neváhajte kontaktovať profesionálov, ktorí Vám ušetria peniaze a postavia Váš dom v tej najvyššej kvalite.

Lukáš Kelbel

Konateľ

Martin Záremba

STAVEBNÝ DOZOR

Tomáš Tóth

Manažér východné slovensko