Komplexná obnova (revitalizácia) bytových domov výrazne zmení k lepšiemu úroveň zdravého bývania a spolu s čiastkovou rekonštrukciou obvodového plášťa domu vrátane zateplenia zníži obyvateľom významne náklady na vykurovanie a zaistí optimálnu klímu v bytoch po celý rok.

Zníženie nákladov na vykurovanie dosahuje až 75 %

Naša spoločnosť ponúka svojím klientom kompletnú obnovu od A po Z, ktorá zahŕňa:

Zabezpečíme pre vás všetko potrebné, od projektu, financovanie zateplenia až po bezchybnú realizáciu. Strešný plášť, zatepľovací systém, izolácia proti vlhkosti, okná a vstupné portály, balkóny, výmena výťahu a mnoho ďalších vecí.

Niekoľko argumentov prečo je obnova bytových domov výhodná:

Zatepľovanie domov - izolačné materiály

Zatepľovanie domov je odborná činnosť, ktorá za posledných cca 10 rokov dočkala veľkého nárastu ako v kvantite, tak v kvalite. Zatepľovanie kontaktnými systémami je optimálnym variantom a má na objekty priaznivé účinky.

Výhody kontaktného zatepľovacieho systému:

Kontaktný zatepľovací systém je stavebným výrobkom, ktorý vnímame najmä ako prostriedok zlepšujúci estetický dojem budov, zvlášť pôvodnej bytovej výstavby. Zatepľovanie bytových domov sa považuje za jeden z hlavných prostriedkov, ktorý výrazne znižuje náklady na bývanie v položke výdavkov na vykurovanie bytu.

Realizácia zateplenia

V rámci doterajších rekonštrukcií panelových domov najčastejšie vykonávame zateplenie fasády bytového domu, rekonštrukciu a zateplenie strechy.

Obe tieto revitalizácie riešime naraz, aby detaily a napojenie oboch rovín na seba dokonale nadväzovali.

Rekonštrukcie bytových domov

Zameriavame sa na kompletnú rekonštrukciu domov a zatepľovanie fasády – či už rodinných alebo bytových domov. Rekonštrukcia domov zahŕňa kompletné stavebné práce k predĺženiu životnosti a tepelnej úspore domu – zateplenie domu (obvodového plášťa) a s tým súvisiace rekonštrukcie a úpravy (výmeny okien, opravy balkónov a pod.).

Samotná rekonštrukcia bytového domu sa môže uskutočniť ako komplexne tak postupne vykonávaním čiastkových opráv.

Komplexné riešenie ako revitalizácia bytového domu je samozrejme najvýhodnejšie z hľadiska dosiahnutých úspor za teplo a ceny za dielo.

Referencie rekonštrukcií

Ukážky našej práce a to nielen zateplenie fasády domov nájdete v našich referenciách – tu sú v galériách rekonštrukcie bytových domov, či už kompletné rekonštrukcie alebo zateplenie fasád bytových domov.