Lešenie bez starostí

Fasádne lešenie - Rýchla a jednoduchá montáž a demontáž

*V prípade dlhšieho prenájmu vieme dohodnúť cenu individuálne.
**Doprava sa účtuje od našich skladov v Trsticiach na miesto realizácie a späť.

Nezabudnite si pozrieť naše referencie, nájdete tam aj ďalšie stavebné činnosti ktorým sa venujeme. S nami pohodlne a bez problém vyriešite zatepľovanie a rekonštrukcie rodinných a bytových domov, izoláciu plochých striech, vnútorné potery a omietky, či sádrokartóny. V prípade záujmu o naše služby nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Prenájom lešenia

Prenájom lešenia účtujeme na deň. Minimálna doba prenájmu je 7 dní. V prípade prenájmu lešenia na dobu dlhšiu ako je 5 týždňov kalkulujeme cenu nájmu individuálne. V cene prenájmu lešenia je už zahrnuté bezplatné zameranie stavby našimi skúsenými pracovníkmi.
Lešenie navrhneme tak, aby sme čo možno najhospodárnejšie rozrátali rozostavenie lešenia s prihliadnutím na funkčnosť a maximálnu bezpečnosť.

Rýchla stavba lešenia

Denne sme schopní postaviť až 500m² lešenia. V prípade potreby vieme poslať na stavbu lešenia aj dve certifikované partie lešenárov a dvojnásobne zvýšiť rýchlosť stavania lešenia až na 1000m² za deň.

Doprava lešenia

Dopravu 500m² lešenia realizujeme vlastnými vozidlami (12T, 14T, prípadne 18T kamión). Dopravu účtujeme na prejdené kilometre zo skladu v Trsticiach v okrese Dunajská Streda, na miesto realizácie a späť.

Dodávku väčšieho množstva lešenia vieme realizovať po dohode v jeden deň, alebo ju vieme rozvrhnúť na viac dní.

Montáž a demontáž lešenia

Bez montáže a demontáže realizovanej našimi pracovníkmi lešenie NEPRENAJÍMAME.

Aby sme zabezpečili maximálnu možnú bezpečnosť, prekládku lešenia realizujú výhradne naši pracovníci.